+90 (312) 232 33 93 / 231 70 92
·
avmehmettoprak@nasuhhukuk.com
·
Pzt - Cts 09:00-18:00
080802
Ziyaretçi Sayısı : 80802

Hakkımızda

Av. Mehmet Toprak ALPİROĞLU

Alpiroğlu Hukuk, Avukat Mehmet Toprak ALPİROĞLU tarafından kurulmuş olup, 2007 Yılından bu yana  Sigorta Hukuku (Trafik Kazaları)  Tazminat Hukuku (Elektrik Çarpmaları)   İş Hukuku (İş Kazaları) ve   Aile Hukuku alanlarında uzman ekibiyle müvekkil memnuniyeti en başta olmak üzere; güvenilir,  objektif, çözüm ve müvekkil odaklı bir vizyona sahiptir.

Müvekkillerimizin ihtiyaçlarını anlamak, sorunlarına hızlı ve pratik çözümler üretmek ve hedeflenen sonuçları elde etmek amacıyla müvekkillerimizle işbirliği içerisindeyiz. Daha iyiye ve daha doğruya ulaşma yönündeki kesintisiz çabamız, Alpiroğlu Hukuk’u müvekkil memnuniyetine odaklanmış yetkin ve güvenilir bir hukuk bürosu haline getirmiştir.

Sloganımız “Bugünün vicdan ağacını dikemeyenler, yarın sığınacak gölge bulamayacaklar” dır.

Misyonumuz

Daha iyiye ve daha doğruya ulaşma yönündeki kesintisiz çabamız, Nasuh Hukuk’u müvekkil memnuniyetine odaklanmış yetkin ve güvenilir bir hukuk bürosu haline getirmiştir. 

Vizyonumuz

Sigorta Hukuku, Tazminat Hukuku, İş Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında uzman ekibiyle müvekkil memnuniyeti en başta olmak üzere; güvenilir,  objektif, çözüm ve müvekkil odaklı bir vizyona sahiptir.

Başarımızın Sırrı

Başarımızın sırrı, müvekkillerimizin ihtiyaçlarını anlamak, sorunlarına hızlı ve pratik çözümler üretmek ve hedeflenen sonuçları elde etmek amacıyla müvekkillerimizle işbirliği içerisinde olmamızdır.